Ako sme sa dostali k Yasminke?

Firma Yasmin CZECH s.r.o. a internetový obchod bol vytvorený s cieľom ponúknuť zákazníkom kvalitné bio masážne oleje, esenciálne oleje, prírodné mydlá, telové peelingy, pleťové a telové masky- Thalassotherapia, orientálnu epiláciu, zoštíhľujúce krémy, masážne čokoládové a vanilkové krémy, prípravky s Aloe Vera a ďalšie produkty s orientálnymi vôňami, ktoré nie sú bežne v predaji v Českej a Slovenskej republike.

Aromaterapeutická kozmetika Yasminka je vyrobená vďaka tisíce rokov starým receptom z byliniek, esencií, tinktúr, ktoré pochádza najmä z kolísky aromaterapie – surovín z Maghrebu, severnej Afriky – ako je krajina duše Maroko, Tunisko, ale aj slnečných krajín našej Európy – Portugalsko, Španielsko , Chorvátsko, Egypt a vonný Orient – Dubaj, Omán. Niektoré ich exotické suroviny potom vozia priamo z Indického oceánu – Seychelské ostrovy, Maurícius, Madagaskar. Spája receptúry našich babičiek bylinkárok z Moravy a Čiech a stále sa učia, inovujú. Novinkou sú v súčasnej dobe bylinky z Himalájí a Islandu.

Prírodná aromaterapeutická kozmetika Yasminka Vám ponúka ideálnu starostlivosť o Vaše telo i dušu. Moderný vedecký výskum využíva hodnotné prírodné zložky a vedomosti starých kultúr. Napríklad Hammam (kúpele) sú dôkazom pozostatku stáročných orientálnych tradícií v oblasti krásy tela. Výsledkom sú vysoko kvalitné kozmetické prípravky a oleje pre aromaterapiu a masáže, poskytujúce účinnú a vyváženú starostlivosť celého tela i duše. Výrobky neobsahujú ropné produkty, rafinované oleje, syntetické farbivá, umelé parfumácie, konzervanty ani suroviny GMO.

Za čo si Yasminku nesmierne vážime je jej prístup, odovzdanosť, vedomosti, kvalita. Cestuje za svojimi destilérmi, zúčastňuje sa nie len samotnej destilácie, ale aj ručného zberu rastlín, starostlivo si vyberá svojich dodávateľov a za každou jednou zložkou krémov, šampónov, mydiel, ale aj za každým esenciálnym olejom, stojí pred ňou tvár človeka spojený s príbehom z danej cesty.

Yasminkiných desatoro:

1. Všetky výrobky sú vyrobené z prírodných výťažkov, byliniek a extraktov iba z oblasti Severnej Afriky
2. Výťažky a extrakty z bylín sú iba z ekologického poľnohospodárstva alebo z divokej prírody, čo je v dnešnej dobe vzácnosť
3. Čistá prírodná kozmetika Yasminka je vyrobená na základe tisícročných tradičných receptúr
4. Produkty si prinášajú zo špecifických oblastí, kde sa pestujú a vyrábajú s neuveriteľne hodnotnou energiou a silou rastlín
5. Pre získavanie overených informácií usporadúvajú náročné školenia priamo u výrobcov
6. Výrobky vznikajú za prítomnosti a kontroly majiteľky Yasminky, ktorá sa nielen že zúčastňuje zberu bylín, destilácie olejov, ale aj finálnej výroby produktov a vyberá pre vás tie najlepšie výrobné šarže
7. Garantuje vysoko kvalitný obsah oproti obalovým materiálom
8. Mydla sa zmydeľňujú výhradne palmovým a olivovým olejom. Palmový olej pochádza od malého farmára, ktorý má rodinnú plantáž, k rastlinám pristupuje s úctou  a nedochádza k poškodzovaniu prírody a úhynu živočíchov.
9. Netestuje na zvieratách
10. Jej kozmetika neobsahuje žiadne syntetické farbivá, umelé parfémy, parafíny a suroviny GMO
YASMINKA JE VIAC NEŽ KRÁSNY KOZMETICKÝ OBAL!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *