Potrebuješ čistú energiu? – MTO2MAX

Poznáte to. Už proste nezvládate to, čo ste zvládali, keď vám bolo 20 a v hlave vám hrá song od Jiriho Zmozeka- Už mi lásko není 20 let. Ráno sa človek zobudí bez energie, no niekde ju ešte pozbiera, lebo za dverami kričia hladné krky: mamaaa raňajky a mamaaa preliezky.

Nebudeme si klamať, lepšie to už žiaľ same od seba nebude. Mito2Max vám však môže priniesť kus žiadanej energie a kúsok zdravia k tomu. Včera som študovala zloženie a priznám sa, nečakala som, že čo zložka, to skvost. Chcela som ku každému napísať pár riadkov, no obsahuje to tolko jedinečných vecí, že sa to proste dvoma slovami opísať nedalo.

Vymeňte teda 5 káv denne a 4 presladené energetické nápoje za chvíľu čítania a zdravšiu variantu prísunu energie.

Mito2Max obsahuje tieto prírodné životabudiče:

ACETYL L-KARNITIN HCL – telo si ho vie vyrobiť samo z L-karnitínu, čo je aminokyselina, ktorá sa prirodzene tvorí v tele, no nie je však používaná na tvorbu proteínov, ale produkuje energiu. Jeho hladiny majú tendenciu klesať s vekom a taktiež môžu byť nižšie u vegánov a vegetariánov, keďže hlavným zdrojom je mäso, ryby a mlieko.

Pomáha:

-zlepšovať problémy s pamäťou, najmä u starších ľudí

-eliminovať únavu spojenú so stárnutím

-pri nízkej hladine testosterónu spojenú so starnutím

-slabej cirkuláciu krvi v mozgu v dôsledku porážky

-pri Alzheimerovi, depresii, nervových bolestiach

-zlepšuje pohyblivosť spermií

-telu produkovať energiu, je dôležitý pre správnu srdcovú a mozgovú činnosť a správnu FUNKCIU SVALOV

Možné INTERAKCIE- s liekmi na zrážanie krvi. Jeho ústne podanie by sa malo vynechať aspoň 2 týždne pred plánovanou operáciou.

KYSELINA ALFA LIPOOVÁ – neesenciálna, vitamínu podobná látka obsahujúca Síru a spolu s glutationom, vitamínom C a E patrí k silnej antioxidačnej výbave. Je rozpustná v tukoch aj vo vode a tak sa ľahko pohybuje v každom prostredí buniek a tkanív a preniká aj do mozgu. Tvorí sa priamo v mitochondriách.

Účinky :

-antioxidačné 

-podporuje vstrebávanie koenzýmu Q10

-podporuje detoxikačné procesy v pečeni

-podporuje účinok inzulínu

-prevencia a podporná liečba ochorení spojených s pôsobením voľných radikálov 

-prevencia vedľajších účinkov CELKOVEJ ANESTÉZY a dlhodobého užívania analgetík

-podporná liečba mozgovej porážky, hepatitídy, či infekčnej mononukleózy

-podpora detoxikácie 

KONTRAINDIKÁCIE- ma potenciálne rast podporujúce účinky a môže byť nevhodná u niektorých onkologických ochorení. Podporuje účinok inzulínu a spôsobuje zníženie glykémie. Počas užívania sa odporúča obmedziť príjem červeného mäsa, čo môže podporovať tvorbu voľných radikálov.

KOENZÝM Q10- človek si ho vytvára sám, no približne od 20teho roku života jeho produkcia klesá a jeho produkcia si vyžaduje dostatok vitamínu B6. Ovplyvňuje energetický metabolizmus každej bunky. Okrem vlastnej produkcie ho vieme prijímať aj stravou a nachádza sa hlavne v červenom mäse, hydine, pomarančoch a brokolici. Varením sa zachováva, no smaženim sa stráca približne 30%.

Pomáha :

-pri ateroskleróze 

-pri diabete

-pri demencii a ochoreniach CNS

-pri vysokom cholesterole, hypertenzii, cirhóze, edémoch, psoriáze, astme a iných alergiách

-pri chronickej únave 

Jeho účinok sa zvyšuje s dostatočným príjmom B komplexu a vitamínov C a E

ŽENŠEN – požíva sa v tradičnej čínskej medicíne a ma povzbudzujúce účinky. Patrí medzi silné antioxidanty a pomáha znížiť zápal a zvýšiť antioxidačnú kapacitu bunky.

Zlepšuje činnosť mozgu, pamäť a náladu a zlepšuje mentálnu funkciu u ľudí s Alzheimerom.

Zlepšuje problémy s erekciou.

Posilňuje imunitný systém u ľudí s rakovinou a posilňuje efekt niektorých vakcín. Znižuje riziko vzniku rakoviny.

Bojuje s únavou a zvyšuje energiu, čo je skvelým pomocníkom pri ŠPORTE.

KVERCETÍN je jeden z najrozšírenejších a biologicky aktívnych flavonoidov. Pôsobí ako silný antioxidant, pohlcuje voľné kyslikové radikály a bráni peroxidácii lipidov = pôsobí proti zápalom, proti rastu niektorých rakovinových buniek, kardiovaskulárnym ochoreniam, baktériám a vírusom. 

Pôsobí aj proti trombóze a bráni vzniku krvných zrazenín, udržiava cievy čisté a priechodné. 

Tlmí ALERGICKÉ REAKCIE, VRÁTANE ASTMY, ALEBO BODNUTIA HMYZOM, pretože potláča uvoľnenie histamínu v bunkách. 

OLIGONOL tiež patrí medzi silné antioxidanty, je tvorený vysoko absorbčnými LIČI polyfenolmi s nízkou molekulovou hmotnosťou. 

-bola preukázaná jeho účinnosť v BOJI S NADVÁHOU, pretože reguluje tuky v krvi, ale aj v ŠPORTOVEJ VÝŽIVE, pretože slúži ako prevencia voči zápalom a zlepšuje tok krvi. 

Polyfenoly sú známe svojimi antioxidačnými schopnosťami, ale pozostávajú z dlhých reťazcov, ktoré organizmus absorbuje len ťažko. Oligonol však obsahuje monoméry s nízkou molekulovou hmotnosťou získané z liči, čo zabezpečuje 3X VYŠŠIU ASIMILÁCIU, ako u štandardných polyfenolov. 

-pôsobí pri nadváhe, zápalových reakciách, hyperglykémii, vysokom krvnom tlaku

-zabezpečuje RÝCHLEJŠIU REGENERÁCIU PRI ŠPORTE, lebo redukuje zápalové zlúčeniny a bojuje proti voľným radikálom spôsobujúcim oxidačný stres. Zvyšuje tok krvi vo svaloch, čím pomáha ELIMINOVAŤ TOXÍNY. 

VÝŤAŽOK Z LISTOV ZELENÉHO ČAJU obsahuje kofeín, ktorý zvyšuje pozornosť. Používa sa tiež na:

-zníženie rizika vzniku rakoviny 

-zníženie cholesterolu

-znižuje riziko alebo odďaľuje Parkinsonovu chorobu

-vďaka vysokému obsahu antioxidantov zlepšuje činnosť mozgu. Pomáha redukovať hmotnosť, zlepšuje VÝKONNOSŤ A REGENERÁCIU V ŠPORTE 

POZOR:

-nemali by ho užívať ľudia s anémiou, s problémami so zrážaním krvi, diabetom, úzkosťou a panickými stavmi

KORDYCEPS MYCELIUM je druh huby, ktorá žije na špecifických druhoch larvy hmyzu. Keď tieto huby zaútočia na svojho hostiteľa, nahradia jeho tkanivo a vyrastú dlhé, štíhle stonky, ktoré rastú mimo tela hostiteľa. Zvyšky hmyzu a húb boli po stáročia zbierané ručne, sušené a používané v tradičnej čínskej medicíne na liečenie únavy, choroby obličiek a nízkeho sexuálneho apetítu. 

-zvyšuje ŠPORTOVÚ VÝKONNOSŤ vďaka zvyšovaniu produkcie ATP, čo je kľúčové pre dodávanie energie do svalov. Po 3 týždňoch užívania sa jednotlivcom zvýšilo VO2 MAX o 11% v porovnaní s placebom

-anti-aging, silný antioxidant

-znižuje únavu, zvyšuje silu a sexuálny apetít 

-možné protirakovinové účinky 

-pomáha eliminovať zápal 

-zlepšuje činnosť srdca, v Číne je schválené na liečbu arytmie

KSM-66 ASHWAGANDHA JE patentovaný extrakt s najvyššou koncentráciou výťažkov z koreňa ashwagandhy, čo je hlavnou bylinou ajurvédy, tradičného systému medicíny v Indii. Vyrába sa jedinečným procesom extrakcie založenej na “zelenej chémii” bez použitia alkoholu či iných chemických rozpúšťadiel. Sú používané zásadne LEN korene, nie listy. 

-pomáha telu prispôsobiť sa stresovým podmienkam

-znižuje stres, úzkosť, hladinu kortizolu a chuť do jedla

-zvyšuje VYTRVALOSŤ A SILU, VEĽKOSŤ SVALOV, MIERU REGENERÁCIE SVALOV

-zlepšuje pamäť a kognitívne funkcie

-zlepšuje sexuálne zdravie u žien i mužov, zvyšuje hladinu testosterónu u mužov 

Cíťte sa plní energie, regeneruje rýchlejšie, zbavte sa chorôb a predchádzajte im, majte kopec sily nazvyš aj pre vaše športové aktivity a cíťte sa stále na 20 ❤️

Potrebuješ MITO2MAX? Nájdeš ho TU.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *