Slabá imunita? Začni od základu, prečisti svoje bunky – DDR Prime, DNA damage repair

DDR neznamená len Deutsche Demokratische Republik, ale aj DNA Damage Repair ? co je názov jedinečnej zmesi olejov, ktoré podporujú zdravú reakciu na voľné radikaly a zdravú funkciu buniek.

Zmes obsahuje:

FRANKINCENSE, alebo kadidlo. Kráľ olejov s veľkým množstvom štúdií s pozitívnymi výsledkami. Okrem toho, že pomáha v boji proti voľným radikálom, štúdie preukázali, že kadidlo spôsobuje smrť rakovinových buniek pankreasu, efektívne zabilo aj rakovinové bunky v prsníku, kde zdravé bunky boli posilnené a odolnejšie. Pomáha eliminovať bolesť. Pôsobí proti starnutiu pokožky a vráskam a podporuje imunitu vďaka tomu, že podporuje transformáciu lymfocytov.

WILD ORANGE podporuje zdravú bunkovu reakciu. Výskum dokázal, že d-limonene z divokého pomaranča pomáha v prevencii rakoviny stimulaciou enzýmov, ktoré metabolizuju a detoxikuju bunky spôsobujúce rakovinu a spúšťajú ich apoptozu- programovana bunková smrť. Výskum in vitro dokázal, že WILD Orange zabraňuje šíreniu a spôsobuje smrť rakovinových buniek hrubého čreva a inhibuje angiogenezu – čiže spomaľuje proces novotvorby krvných kapilar, ktoré umožňujú nádoru stať sa zhubným. Pomarančový olej pomáha znížiť zápal vďaka silnému potlačaniu enzýmu 5-lipoxygenazy, ktorý sa podieľa na zapalovej reakcii.

LITSEA podporuje zdravé kognitívne funkcie

THYME podporuje sirokospektralnu aktivitu na podporu imunity a zdravia buniek. Výskum in vitro naznačuje, že EO z tymiánu je toxický pre bunky rakoviny prsníka, prostaty, ústnej dutiny a pľúc. Ďalšia štúdia dospela k záveru, že karvakrol z tymianoveho EO bráni tvorbe nádorov a spúšťa apoptozu rakovinových buniek pečene. Thymol spôsobuje smrť buniek, ktoré tvoria glioblastomy (nádory, ktoré vznikajú z astrocytovych buniek, ktoré tvoria mozgové tkanivo) a glioblastom patrí medzi najzhubnejsie mozgové nádory. Tymianovy EO môže pomôcť chrániť pred osteoporózou a rôznymi plesnovymi ochoreniami. Ma silné antioxidacne vlastnosti a pomáha znížiť zápal.

CLOVE silné antioxidacne vlastnosti. Výskum in vitro preukázal, že klinček vynikajúco pôsobí proti rakovinovym bunkám prsníka, hrubého čreva a konečníka, pľúc a leukemie. EO z klinceka a eugenol výborne pomáhajú pri neurologických ochoreniach ako je Alzheimer, demencia, či schizofrénia. Pôsobí silne protizápalovo. Klinček upravuje a podporuje imunitný systém vďaka zvyšovaniu počtu bielych krviniek a znižovaniu zápalu potlačením produkcie a aktivity zápalových cytokinov. Taktiez bolo dokázané, že účinné zabíja Candidu Albicans a zmierňuje infekcie nou spôsobené.

SUMMER SAVORY podporuje zdravú reakciu buniek na oxidacny stres.

NIAOULI podporuje bunkovu imunitu regulovanim T-buniek, lymfocytov, ktoré sa podieľajú na zneskodnovani patogenov a makrofagov-bielych krviniek imunitného systému, ktoré dokážu pohlcovat úlomky buniek, mikróby, rakovinové bunky a čokoľvek, čo nemá na svojom povrchu proteíny špecifické pre zdravé telové bunky.

LEMONGRASS chráni pred environmentálnymi hrozbami. Výskum preukázal, že ústne užitie chráni pred poškodením DNA a rakovinou prsníka. Taktiez bolo preukázané, že spôsobuje deštrukciu leukemickych buniek vďaka aktivácii apoptozy. Pôsobí proti Candida Albicans a infekcie nou spôsobené. Chráni mozgové neurony  pred smrtou. Taktiez znižuje zápal. Výskum in vitro preukázal, že potláča rôzne mikroorganizmy zodpovedné za infekcie močových ciest.

Nevsadzajte na náhodu a šťastie a zoberte zodpovednosť za svoje zdravie do vlastných rúk. Podporte svoje bunky a dovoľte im pomôcť vám k uzdraveniu a prevencii.

Potrebuješ DDN Prime? Nájdeš ho TU.

#zdravievkvapke #doterra #rakovina #neurologickeochorenia #zdravebunky

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *