Zápal, skrytý zabijak – KURKUMA

Ďalšia LIMITOVANÁ PONUKA na DVOJZLOZKOVE TURMERIC tablety. Chcela som napísať malo, hlavne na uputanie, lebo dlhé statusy sú nudné a len 1% ich s 50% úspešnosťou docita až dokonca, no jak som si študovala o účinkoch, štúdiách a pozitivach , nedá mi napísať viac, pretože TURMERIC je BOMBA. ???

Táto dvojzlozkova kapsula obsahuje vo vonkajšej kapsule EO Turmeric ziskany destilaciou koreňa rastliny Curcuma Longa a obsahuje dve hlavné a jedinečné chemické zložky – ar-turmeron a turmeron, ktoré zvyšujú potenciu a absorbciu kurkuminu, ktorý je obsiahnutý vo vnútornej kapsule v kurkumovom extrakte.

Kurkuma je po chemickej stránke veľmi rozmanitá a obsahuje viac ako 235 chemických zloziek ?

A na co všetko ju EO Turmeric dobrý? Nech sa páči, dozviete sa.

?Rakovina, nádory, leukémia–klinicky výskum naznačuje, že 600mg EO Turmeric zmiešaného s 3g rastliny kurkumy chránili a zvratili poškodenie DNA a predchádzalo rakovine spôsobenej oralnou submukoznou fibrozou, po slovensky, prekancerozny stav ústnej sliznice, ktorý spôsobuje tvorbu nadmerného spojivoveho tkaniva, opakujúce sa ulceracie, bolesť uši a hluchotu.

Ďalej, turmeron chráni pred rastom rakovinových buniek. Výskum došiel k záveru, že turmerony chránia pred migraciou a spúšťajú apoptozu v bunkách rakoviny prsníka, leukemickych bunkách a bunkách rakoviny pečene a stimulujú produkciu normálnych krvných lymfocytov ?

?Neurodegenerativne poruchy ako demencia, Alzheimer, Parkinson, môžu byť spomalené alebo zvrátené vďaka ar-turmeronu, ktorý značne zvyšuje produkciu nervových kmeňových buniek.

?Pomáha znižovať zápal silnou inhibiciou enzýmu 5-lipoxygenazy, ktorý sa podľa výskumov in vitro podieľa na zápalovej reakcii. Zistilo sa, že ma lepšiu alebo rovnocennu protizápalovu aktivitu ako aspirin.

?Znižuje cholesterol. Podľa výskumu peroralne podávanie 300mg/kg EO Turmeric znížilo vysoký cholesterol rovnako ucinne ako liek používaný na vysoký cholesterol–Ezetimibe a to modulaciou génov, ktoré sa zúčastňujú metabolizmu lipidov. A počas tohto výskumu sa tiež zistilo, že EO znížil aj oxidacny stres a znížil dysfunkcia krvných ciev.

?Na základe výskumu sa tiež zistilo, že ústne podanie EO Turmeric chráni KĹBY a pomáha pri artritide a DNE

?Pomáha pri prevencii zubného kazu

?Pôsobí proti plesnovym ochoreniam

?Ucinne znižuje žalúdočné vredy

?Znižuje hladinu cukru v krvi

?Ucinne pôsobí aj na pokožku a uzdravuje ju-akné, psoriáza, ekzemy

?Pomáha zbaviť sa črevných parazitov

A mnoho mnoho ďalšieho.

????SÚŤAŽ PRE TÝCH, ČO SA DOČÍTALI AZ SEM??? Keďže výskumy vravia, že ľudia len ?, ale nečítajú, tak sa obavame, že oleje vyhráme my za snahu v písaní, ale ak náhodou sú tu výnimky potvrdzujúci pravidlo, podmienkou zapojenia sa do sútaže je len odpovedať na otazku: UNUDILI SME VÁS K SMRTI? ???? Staci odpovedať áno, alebo nie, pripadne nám dat kľudne spätnú väzbu, čo sa vám páči a v čom sa môžeme zlepšiť. A keďže sú Vianoce, jeden z vás vyhrá rovno dva oleje: Tangerine 15ml a Wild Orange 5ml. Zdieľanie nás poteší ❤️

A čomu sa vyvarovať?

V prípade, že chcete užívať EO Turmeric, pripadne tieto úžasné dvojlôžkové tablety, môžu ovplyvňovať účinky aspirinu, liekov na krvný tlak, lieky na zrazanie krvi a môže zvyšovať riziko krvácania u ľudí s poruchami zrazania krvi kvôli obsahu ar-turmeronu. Taktiez môžu ovplyvňovať lieky na diabetes a spôsobiť nízku hladinu cukru v krvi. Taktiez pozor aj keď užívate antiepileptika, antidepresiva, antibiotika, antihistaminika.

Tak na zdravie ??

Potrebuješ kurkumu? Nájdeš ju TU.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *